Deelnemers

Naam schoolPlaatsInschrijving voor groepNaam van het team
OBS de PhoenixRozenburgC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)OBS de Phoenix
Talma - quadratumRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Schaakmatties
Eben-HaezerschoolCapelle aan den IJsselB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Eben Haezer 1
MSkRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)MSK
ArentschoolRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Team Arentschool
PiramideRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Piramide groep 5
PiramideRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Piramide 6
de PiramideRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)Piramide 4
graaf jan van nassauschoolGoudaB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)
Graaf Jan van NassauschoolGoudaA: Kampioenspoule
Johannes CalvijnschoolGoudaB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)7uven
Eduard van BeinumRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Goofy
Eduard van BeinumRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Koele Schakers
Eduard van BeinumRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)t Gouden Paard
Eduard van BeinumRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Fortnite Kings
Eduard van BeinumRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Koningen
Eduard van BeinumRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Schaaksterren
Eduard van BeinumRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Gouden Toren
De PijlerRotterdamA: KampioenspouleA-team
De PijlerRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)De Samoerais
De PijlerRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)De Dames
De PijlerRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)De Schakende Draken
De PijlerRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Kampioenen
De PijlerRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Drammers
De PijlerRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Winnaars
De PijlerRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Inmakers
De PijlerRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Pionnetjes
De PijlerRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)
De AkkersRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)De Schaakbazen
De AkkersRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Mooie Koning
De AkkersRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)De Superschakers
De AkkersRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Beste Schakers
De AkkersRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)Schaakgirls + Friend
Admiraal De RuyterschoolKrimpen aan den IJsselC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Admiraal De Ruyterschool 2
Admiraal De RuyterschoolKrimpen aan den IJsselB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Admiraal De Ruyterschool 1
RehobothMoerkapelleA: Kampioenspoule
MullerpierRotterdamB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Mullerpierboys
LandjeRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)
Dr. H. BavinckschoolDordrechtC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Dr. H. Bavinckschool, team C-2
Dr. H. BavinckschoolDordrechtC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Dr. H. Bavinckschool, team C1
Dr. H. BavinckschoolDordrechtB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Dr. H. Bavinckschool, team B
Dr. H. BavinckschoolDordrechtA: KampioenspouleDr. H. Bavinckschool, team A
Cbs De RankSpijkenisseB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)Rank 1
PassepartoutRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)Passepartout D1
PassepartoutRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Passepartout C2
PassepartoutRotterdamC: Beloften toernooi (gr. 5 en 6)Passepartout C1
HellenbroekschoolZwijndrechtB: Gevordenen toernooi (gr. 7 en 8)De matters
HellenbroekschoolZwijndrechtD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Hellenbroekers
HellenbroekschoolZwijndrechtD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)De Vuursteen
Van OldenbarneveltschoolRotterdamD: Toernooi voor de allerjongsten (gr. 2, 3 en 4)