Deelnemers 2024

Onderstaande lijst wordt dagelijks bijgewerkt.

Naam schoolPlaatsInschrijving voor groepNaam van het teamTeamlid 1Teamlid 2Teamlid 3Teamlid 4Reserve 1Reserve 2
Basisschool De EendragtZevenhuizenPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)De EendragtstarsMica KrederOlivier RoordaNathan TholensJonah van Dam
het OctaafKrimpen aan den IJsselPoule A: KampioenspouleOctaJulian van CappellenSibren van der PolKevin Ramstijn
SBO Het PluspuntOud-BeijerlandPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Het Pluspunt 3
Jenaplanschool de KwakelBerkel en RodenrijsPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)De Kwakel 2Olivier (IJsvogels, groep 6)Ruka (Uilen, groep 4)Hugo (Zwanen, groep 5)Mees (Adelaars, groep 3)
Jenaplanschool de KwakelBerkel en RodenrijsPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)De Kwakel 1Oleg (Pauwen, groep 6)Rico (Toekans, groep 6)Kit (Pauwen, groep 7)Wessel (Pauwen, groep 6)
De PijlerRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)De Pijler, topteam B1Kato Kho, 8Quinn Soerdjbalie, 8Kosta VukobratZeynel GunbulutCeasar Riza
St. JozefschoolSchiedamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Jozefschool D3Temari Hartman, 3Sophie Hersbacht, 3Mila Klijn, 3Lavin Dogan, 3
St. JozefschoolSchiedamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Jozefschool D2Ayaz Dogan, 4Marijn Valkenier, 3Jacob Hodgkins, 4Luca Nijenhuis, 3Faas Petersen, 4Faas Gouka, 3
St. JozefschoolSchiedamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Jozefschool D1Mels de Ridder, 4Beau de Regt, 4Yuna Klijn, 3Floris op den Brouw, 4
St. JozefschoolSchiedamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Jozefschool C4Siem Heukels, 6Jack van Hattum, 6James Warta, 6Filip Smits, 6Nora van Leeuwen, 5
St. JozefschoolSchiedamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Jozefschool C3Oscar Hopster, 6Bobbie Toornman, 6Ilias el Aissati, 6Jasper Bellemans, 6
St. JozefschoolSchiedamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Jozefschool C2Thijs Hersbach, 6Robin Noordegraaf, 6Jasper Schuring, 6Adriël Seip, 6Tarik Yildiz
St. JozefschoolSchiedamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Jozefschool C1Anna Klein, 5Thijmen van den Heuvel, 6Jayden Adrikopoulos, 6Shion Lee, 5Oliver van der Steen, 5
St. JozefschoolSchiedamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Jozefschool B3Teun van der Heiden, 7Ruben Dolk, 7Nathan van Velzen, 6Levi Noordegraaf, 6
St. JozefschoolSchiedamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Jozefschool B2Luca Cuhahari, 7Elsye Stol, 8Safouan El Aissati, 8Stijn van Rossum, 5
St. JozefschoolSchiedamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Jozefschool B1Angelo van den Broek, 8Joviano Mosso, 7Jens Henneke, 7Layona Snep, 7
St. JozefschoolSchiedamPoule A: KampioenspouleJozefschool A1Dorian de Ridder, 6Coen Akkerman, 8Florian Berkovits, 7Tibbe-Jan Groenendijk, 8
Eduard van BeinumRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)EVB, de ToppertjesBaris Antinel, 4Danyal Ahmad, 4Sigrid Vogelezang, 4Roosmarie Gorrise, 4Saartje Hooning, 3
Eduard van BeinumRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)EVB, de schaakkoningenTijn Hooning, 5Aris Papadopoulos, 5Pepijn Vogelezang, 5Laurens van den Berg, 5
Eduard Van BeinumRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)EVB HopsakeeThirza Schöyer, 6Ned Hoekman, 6Lotte Beek, 6Daylen Villanueva,5Yuna Oosting,6
Eduard van BeinumRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)EVB, de lachende lopersTobias Bertens,7Mia Gardere,7Jacob Zeilmaker,8Andrea Both,7
Eduard van BeinumRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)EVB, de beste schakersSteven HulsbergenFlorian HulsbergenRagna SchöyerFaye van den Berg
De PijlerRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)De Pijler C3Sarah WulfraatMila van de VeireBoris BektasJaylinn FortesHugo van de Veire
De PijlerRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)De Pijler 'Schaakmat'Myla NouwelsElise VezzasAlpay KocakAston CatonSophie Vos
De PijlerRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Schaakkampioen de PijlerSem ManJamie ChangJip OuwehandNiels van Oeveren
De ClipperRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)de ClipperkidsJayden ChongBaris YakisikliBob MeerdinkDoruk Karadag
Harbour IBSRRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)The Harbour RookiesAnnaAarikaAnishkaTanischaJari-Lee
Harbour IBSRRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)The Harbour PawnsAidenDemyLukeshIvar
De Kralingsche SchoolRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Sla de dameSam CheungDaniël HofmanTimo EbusLex van der HeijdeJaro van der Poel
O.b.s. De VogelenzangSpijkenssePoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Vogelenzang 2
O.b.s. De VogelenzangSpijkenssePoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Vogelezang 1
Harbour IBRSRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)The Harbour MatesBriceMax L.KenziOtto
Harbour IBSRRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)The Harbour GambitsAndrewArjeanFrankYuvi
Harbour IBSRRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)The Harbour KnightsRhoda WiltingJaiansh YelagandulaAeshan GoswamiMark BorachevVihaan Ghose
Harbour IBSRRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)The Harbour BishopsArnav GaikwadMursalin JandgaRiddhima KariyaKiaan ChopraPrachi Kshirsagar
Harbour IBSRRotterdamPoule A: KampioenspouleThe Harbour RooksYuvaan ViggNazar LozovyiVidisha KhangarJafar Jafarov
kralingsche schoolrotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)kings and queensGiovanna AdamsKayinJulius van der HeijdeFelix Voute
SBO Het PluspuntOud-BeijerlandPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Het Pluspunt 2
SBO Het PluspuntOud-BeijerlandPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)Het Pluspunt 1
CBS De FonteinCapelle aan den IJsselPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)CBS De Fontein
De TarcisiusschoolRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Tarcisius 1Ryan, groep 6Jonathan, groep 6Ray, groep 4Maas, groep 5
Basisschool Park16hovenRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)De schaak Maki'sJim Staal, groep 7AFlorian Oskam, groep 8BEric Treuman, groep 7BPim Buckers, groep 8A
CBS De FonteinCapelle aan den IJsselPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)CBS De Fontein
Kralingsche SchoolRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Kralingsche School Groep 4Julius van der HeijdeIzel Pop de RuiterNoah TahzibKyra Jung
OBS Het LandjeRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)SchaakLandjeViggo Vloeberghs, gr 6Berend Brouerius, gr 5Boetie van Houweninge, gr 5Oliver Remic, gr 5
OBS Het LandjeRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)SchaakFijnKai de Vos, groep 4Isao Janssen, groep 4Otis Vloeberghs, groep 4Lucas Fokkens, groep 3
Passe-PartoutRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)DraakjesGijs V groep 8Kaylee Chong groep 8Younes Oumansour groep 8Arya Baidjoe groep 8Jaap groep 8Tibbe groep 8
Eben-HaëzerschoolOud-BeijerlandPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)Eben-HaëzerschoolMarije Mourits, 6Lucas Klooster, 6Jochem in 't Veld, 6Job Weerheim, 6nog niet bekend, 6nog niet bekend, 6
Passé partoutRotterdamPoule D: Pupillen (gr. 2, 3 en 4)Tiny TigersCarlosCharlene ChongNysa BaidjoeNoah van de heuvel
Rsv noordRotterdamPoule B: Talenten (gr. 7 en 8)RSV Noord BoyzTjalling DuursmaJonas KartingMazen DohaFrancesco Quintavalla
ArentschoolRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)De ArentschakersPierre, groep 5Seger, groep 5Benja, groep 5Emir, groep 5
Rsv NoordRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)RSV-paardenGauthier HennyDaniel GuldemondElâ WoudenbergSaja Doha-Ghossein
RSV NoordRotterdamPoule C: Beloften (gr. 5 en 6)RSV-lopersJules BeerenbroekFlip Barkey WolfOskar HarbersJulian MilaniXavier van den Berg